Produkte > APEM INC. > QS121XXB220
QS121XXB220 APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR QS12 SNAP IN
Packaging: Bulk
Current: 3mA
Voltage: 220V
Type: LED
Millicandela Rating: 1600mcd
Termination Style: Solder Lug
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.47" (12.00mm)
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 14.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS121XXB220 APEM Inc.
Description: LED INDICATOR QS12 SNAP IN, Packaging: Bulk, Current: 3mA, Voltage: 220V, Type: LED, Millicandela Rating: 1600mcd, Termination Style: Solder Lug, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.47" (12.00mm), Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 14.00mm Dia.
Weitere Produktangebote QS121XXB220
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QS121XXB220 Hersteller : Apem Apem_09152017_QS-1158415.pdf LED Panel Mount Indicators QS Series snap in Panel mount LED indicators Blue 220VAC