Produkte > APEM INC. > QS121XXHW12
QS121XXHW12 APEM Inc.
indicators_serie_QS.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND WHITE 14MM SLDR
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Termination Style: Solder Lug
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.472" (12.00mm)
Lamp Color: White
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 14.00mm Dia
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS121XXHW12 APEM Inc.
Description: LED PNL IND WHITE 14MM SLDR, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Termination Style: Solder Lug, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.472" (12.00mm), Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 14.00mm Dia.