Produkte > APEM INC. > QS61XXHW24
QS61XXHW24 APEM Inc.
indicators_serie_QS.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND WHT CLR 7.20MM SLDR
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 24V
Type: LED
Termination Style: Solder Lug
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: White
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 7.20mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS61XXHW24 APEM Inc.
Description: LED PNL IND WHT CLR 7.20MM SLDR, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Solder Lug, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 7.20mm Dia.