Produkte > APEM INC. > QS63XXHY12
QS63XXHY12 APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR QS6 SNAP IN
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 1200mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm)
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 7.20mm Dia
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS63XXHY12 APEM Inc.
Description: LED INDICATOR QS6 SNAP IN, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 1200mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm), Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 7.20mm Dia.