Produkte > APEM > QS63XXW12
QS63XXW12
QS63XXW12 APEM
QS-SERIES.pdf
Hersteller: APEM
Category: LED Panel Mount Indicators
Description: Indicator: LED; flat; white; Ø6mm; QS; cables; 200mm; plastic; 12VDC
Body material: plastic
Manufacturer series: QS
Operating temperature: -30...65°C
Lamp colour: white
Type of light indictaor: LED
Mounting hole diameter: Ø6mm
Lead length: 0.2m
Supply voltage: 12V DC
Leads: cables
Kind of indicator: flat
Mechanical mounting: snap-in
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS63XXW12 APEM
Description: LED PNL IND WHITE DIFF 7.20MM, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 1200mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: White, Viewing Angle: 30°, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 7.20mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
QS63XXW12 QS63XXW12 Hersteller : Apem indicators_serie_QS.pdf LED Panel Mount Indicators 6mm Wires White 12V
auf Bestellung 388 Stücke:
QS63XXW12 QS63XXW12 Hersteller : APEM Inc. indicators-serie-QS.pdf Description: LED PNL IND WHITE DIFF 7.20MM
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 1200mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: White
Viewing Angle: 30°
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: White
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 7.20mm Dia