Produkte > APEM > QS81XXHR28
QS81XXHR28
QS81XXHR28 Apem
indicators_serie_QS.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR QS8 SNAP IN
auf Bestellung 73 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS81XXHR28 Apem
Description: LED INDICATOR QS8 SNAP IN, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 28V, Type: LED, Millicandela Rating: 6000mcd, Termination Style: Solder Lug, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 10mm, T-3 1/8.
Weitere Produktangebote QS81XXHR28
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 28V
Type: LED
Millicandela Rating: 6000mcd
Termination Style: Solder Lug
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm)
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 10mm, T-3 1/8