Produkte > APEM INC. > QS83XXHW28
QS83XXHW28 APEM Inc.
indicators_serie_QS.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND WHT CLEAR 10MM LEADS
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 28V
Type: LED
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: White
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 10mm, T-3 1/8
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS83XXHW28 APEM Inc.
Description: LED PNL IND WHT CLEAR 10MM LEADS, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 28V, Type: LED, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 10mm, T-3 1/8.