Produkte > APEM > QS83XXHY24
QS83XXHY24
QS83XXHY24 Apem
indicators_serie_QS.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR QS8 SNAP IN
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS83XXHY24 Apem
Description: LED INDICATOR QS8 SNAP IN, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 2100mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm), Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 10mm, T-3 1/8.
Weitere Produktangebote QS83XXHY24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 2100mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm)
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 10mm, T-3 1/8