Produkte > APEM INC. > QS83XXHY28
QS83XXHY28 APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR QS8 SNAP IN
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 28V
Type: LED
Millicandela Rating: 2100mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm)
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 10mm, T-3 1/8
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS83XXHY28 APEM Inc.
Description: LED INDICATOR QS8 SNAP IN, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 28V, Type: LED, Millicandela Rating: 2100mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm), Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 10mm, T-3 1/8.