Produkte > TXC CORPORATION > QTK532-32.768KBA-T
QTK532-32.768KBA-T TXC Corporation
qtk532.pdf
Hersteller: TXC Corporation
Oscillator XO 0.032768MHz ±25ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QTK532-32.768KBA-T TXC Corporation
Category: SMD quartz generators, Description: Generator: CMOS; 32.768kHz; SMD; 3.3VDC; ±25ppm; -10÷70°C, Type of generator: CMOS, Frequency: 32.768kHz, Mounting: SMD, Operating voltage: 3.3V DC, Frequency stability: ±25ppm, Operating temperature: -10...70°C, Body dimensions: 3.2x2.5x1mm.
Weitere Produktangebote QTK532-32.768KBA-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QTK532-32.768KBA-T Hersteller : TXC Corporation qtk532.pdf Oscillator XO 0.032768MHz ±25ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
QTK532-32.768KBA-T Hersteller : TXC Corporation QTK532.pdf Standard Clock Oscillators 5.0x3.2 - 32.768KHz Quartz Oscillator / Ceramic, 3.3V, +/-25ppm (-10 to 70C)
QTK532-32.768KBA-T Hersteller : QST QTK532.pdf Category: SMD quartz generators
Description: Generator: CMOS; 32.768kHz; SMD; 3.3VDC; ±25ppm; -10÷70°C
Type of generator: CMOS
Frequency: 32.768kHz
Mounting: SMD
Operating voltage: 3.3V DC
Frequency stability: ±25ppm
Operating temperature: -10...70°C
Body dimensions: 3.2x2.5x1mm