Produkte > RECOM POWER > R-78AA12-0.5SMD
R-78AA12-0.5SMD
R-78AA12-0.5SMD Recom Power
R-78AA-0.5.pdf
Hersteller: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 12V 6W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Package / Case: 10-SMD Module
Size / Dimension: 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Linear Regulator Replacement
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 97%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 15V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 918 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-78AA12-0.5SMD Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 12V 6W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OTP, SCP, Package / Case: 10-SMD Module, Size / Dimension: 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Linear Regulator Replacement, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 97%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 15V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R-78AA12-0.5SMD R-78AA12-0.5SMD Hersteller : RECOM Power R_78AA_0.5.pdf DC/DC Converters - SMD 0.5A DC/DC REG 15-34Vin 12Vout
auf Bestellung 652 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
R-78AA12-0.5SMD R-78AA12-0.5SMD Hersteller : RECOM r-78aa-0.5.pdf Module DC-DC 1-OUT 12V 0.5A 6W 10-Pin DIP SMD Tube
auf Bestellung 30 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10