Produkte > RECOM > R-78AA15-0.5SMD
R-78AA15-0.5SMD
R-78AA15-0.5SMD RECOM
r-78aa-0.5.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 1-OUT 15V 0.5A 10-Pin DIP SMD Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-78AA15-0.5SMD RECOM
Description: DC DC CONVERTER 15V 8W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OTP, SCP, Package / Case: 10-SMD Module, Size / Dimension: 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Linear Regulator Replacement, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 97%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 8 W, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote R-78AA15-0.5SMD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R-78AA15-0.5SMD R-78AA15-0.5SMD Hersteller : Recom Power R-78AA-0.5.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 8W
Package / Case: 10-SMD Module
Size / Dimension: 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Linear Regulator Replacement
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 97%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 8 W
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
R-78AA15-0.5SMD R-78AA15-0.5SMD Hersteller : RECOM Power R_78AA_0.5.pdf DC/DC Converters - SMD 0.5A DC/DC REG 18-34Vin 15Vout