Produkte > RECOM > R-78AA3.3-1.0SMD-R
R-78AA3.3-1.0SMD-R
R-78AA3.3-1.0SMD-R RECOM
r-78aa-1.0.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 1A 10-Pin SMD Module T/R
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-78AA3.3-1.0SMD-R RECOM
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 3W, Features: Remote On/Off, OTP, SCP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD Module, Size / Dimension: 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Linear Regulator Replacement, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R-78AA3.3-1.0SMD-R R-78AA3.3-1.0SMD-R Hersteller : Recom Power R-78AA-1.0.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD Module
Size / Dimension: 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Linear Regulator Replacement
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
R-78AA3.3-1.0SMD-R R-78AA3.3-1.0SMD-R Hersteller : RECOM Power R-78AA-1.0.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 1A DC/DC REG 4.75-18Vin 3.3Vout