Produkte > RECOM POWER > R-78B1.5-2.0
R-78B1.5-2.0
R-78B1.5-2.0 Recom Power
R-78B-2.0.pdf
Hersteller: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 1.5V
Packaging: Tube
Features: OTP, SCP
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Linear Regulator Replacement
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 1.5V
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 249 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-78B1.5-2.0 Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 1.5V, Packaging: Tube, Features: OTP, SCP, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Linear Regulator Replacement, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 1.5V, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote R-78B1.5-2.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R-78B1.5-2.0 R-78B1.5-2.0 Hersteller : RECOM r-78b-2_0.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 1.5V 2A 3W 3-Pin SIP Module Tube
Produkt ist nicht verfügbar
R-78B1.5-2.0 R-78B1.5-2.0 Hersteller : RECOM Power R_78B_2_0-1711238.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 4.75-32Vin 1.5Vout 2A SIP3