Produkte > RECOM > R-78B3.3-1.0L
R-78B3.3-1.0L
R-78B3.3-1.0L RECOM
r-78b-1.0.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 32VIN 1-OUT 3.3V 1A 3.3W 3-Pin SIP Tube
auf Bestellung 83 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-78B3.3-1.0L RECOM
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 3W, Packaging: Tube, Features: OTP, SCP, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Linear Regulator Replacement, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R-78B3.3-1.0L R-78B3.3-1.0L Hersteller : RECOM r-78b-1.0.pdf Module DC-DC 32VIN 1-OUT 3.3V 1A 3.3W 3-Pin SIP Tube
auf Bestellung 242 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
auf Bestellung 242 Stücke:
auf Bestellung 42 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
R-78B3.3-1.0L R-78B3.3-1.0L Hersteller : Recom Power R-78B-1.0.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Linear Regulator Replacement
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 505 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
R-78B3.3-1.0L R-78B3.3-1.0L Hersteller : RECOM Power R_78B_1.0.pdf DC/DC Converters - Through Hole 1A DC/DC REG 4.75-34Vin 3.3Vout
auf Bestellung 190 Stücke:
auf Bestellung 250 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
auf Bestellung 336 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
R-78B3.3-1.0L R-78B3.3-1.0L Hersteller : RECOM POWER R-78B-1.0.pdf Description: RECOM POWER - R-78B3.3-1.0L - DC/DC-Wandler, ITE, 1 Ausgang, 3.3 W, 3.3 V, 1 A, R-78B Series
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 4.75V
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Ausgangsleistung, max.: 3.3W
euEccn: NLR
DC-Eingangsspannung, max.: 32V
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
hazardous: false
Nennausgangsspannung: 3.3V
Ausgangsstrom, max.: 1A
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
auf Bestellung 5 Stücke:
auf Bestellung 6 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar