Produkte > RECOM > R-78E12-0.5
R-78E12-0.5
R-78E12-0.5 RECOM
r-78e-0.5.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 1-OUT 12V 0.5A 6W 3-Pin SIP Module Tube
auf Bestellung 43 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 35
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R-78E12-0.5 RECOM
Description: DC DC CONVERTER 12V 6W, Features: SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.46" L x 0.33" W x 0.41" H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Linear Regulator Replacement, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 28V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 15V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R-78E12-0.5 R-78E12-0.5 Hersteller : RECOM r-78e-0.5.pdf Module DC-DC 1-OUT 12V 0.5A 6W 3-Pin SIP Module Tube
auf Bestellung 476 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 32
auf Bestellung 476 Stücke:
Mindestbestellmenge: 32
auf Bestellung 438 Stücke:
Mindestbestellmenge: 31
R-78E12-0.5 R-78E12-0.5 Hersteller : RECOM Power R_78E_0_5-1711129.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 500mA 12Vout SIP3
auf Bestellung 3094 Stücke:
R-78E12-0.5 R-78E12-0.5 Hersteller : Recom Power R-78E-0.5.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 6W
Features: SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.46" L x 0.33" W x 0.41" H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Linear Regulator Replacement
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 28V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 15V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 1133 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
auf Bestellung 168 Stücke:
Mindestbestellmenge: 42
auf Bestellung 6 Stücke:
auf Bestellung 6 Stücke:
R-78E12-0.5 Hersteller : RECOM R-78E-0.5.pdf DC-DC Converter; Non- isolated; Single Output; 6W; 500mA; 12V; 15V~28V; -40°C~85°C; EFF 95%; R-78E12-0.5 RECOM UIR-78E12-0.5
Anzahl je Verpackung: 2 Stücke
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Mindestbestellmenge: 4