Produkte > RECOM > R0.25DA-121212
R0.25DA-121212
R0.25DA-121212 RECOM
r0.25s_r0.25d.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 12VIN 2-OUT 12V/12V 0.01A/0.01A 0.25W 6-Pin SMD Tube
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R0.25DA-121212 RECOM
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 0.25W; Uin: 10.8÷13.2VDC; Uout: 12VDC; Iout: 10mA, Manufacturer series: R0.25DA, Protection: short circuit protection SCP, Mounting: SMT, Operating temperature: -40...100°C, Output current 2: 10mA, Output current: 10mA, Body dimensions: 15.25x10.7x6.7mm, Power: 0.25W, Number of outputs: 2, Output voltage: 12V DC, Output voltage 2: 12V DC, Input voltage: 10.8...13.2V DC, Efficiency: 60...70%, Insulation voltage: 1kV DC, Type of converter: DC/DC.
Weitere Produktangebote R0.25DA-121212
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R0.25DA-121212 R0.25DA-121212 Hersteller : Recom Power R0.25S_D.pdf Description: CONV DC/DC 0.25W 12VIN 12/12VOUT
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
R0.25DA-121212 R0.25DA-121212 Hersteller : RECOM Power R0.25S_D.pdf DC/DC Converters - SMD CONV DC/DC 0.25W 12VIN 12/12VOUT
Produkt ist nicht verfügbar
R0.25DA-121212
+1
R0.25DA-121212 Hersteller : RECOM R0.25S_R0.25D.PDF Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 0.25W; Uin: 10.8÷13.2VDC; Uout: 12VDC; Iout: 10mA
Manufacturer series: R0.25DA
Protection: short circuit protection SCP
Mounting: SMT
Operating temperature: -40...100°C
Output current 2: 10mA
Output current: 10mA
Body dimensions: 15.25x10.7x6.7mm
Power: 0.25W
Number of outputs: 2
Output voltage: 12V DC
Output voltage 2: 12V DC
Input voltage: 10.8...13.2V DC
Efficiency: 60...70%
Insulation voltage: 1kV DC