Produkte > AIRPAX > R11-1-15.0A-9641-1
R11-1-15.0A-9641-1
R11-1-15.0A-9641-1 AIRPAX
ourproducts_snapak_series_datasheet.pdf
Hersteller: AIRPAX
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER
auf Bestellung 125 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details R11-1-15.0A-9641-1 AIRPAX
Description: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Rocker, Approval Agency: UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 32 V, Number of Poles: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Rocker
Approval Agency: UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 32 V