Produkte > SENSATA-AIRPAX > R11-2-15.0A-R01IV
R11-2-15.0A-R01IV
R11-2-15.0A-R01IV Sensata-Airpax
sensata-snapak-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 15A ROCKER
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Rocker
Approval Agency: UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 32 V
Number of Poles: 1
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R11-2-15.0A-R01IV Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 15A ROCKER, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Rocker, Approval Agency: UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 32 V, Number of Poles: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
R11-2-15.0A-R01IV R11-2-15.0A-R01IV Hersteller : Sensata 13snapak.pdf Circuit Breaker Magnetic 1Pole 15A