Produkte > SENSATA > R11-52-20.0A-35122-20-V
R11-52-20.0A-35122-20-V Sensata
sensata-snapak-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata
Cir Brkr HydMag 1 pl 32VDC 20A rocker hndl
auf Bestellung 324 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R11-52-20.0A-35122-20-V Sensata
Description: CIR BRKR, HYDMAG, 1 PL, 32VDC, 2, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Rocker, Approval Agency: CCC, CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 1.
Weitere Produktangebote R11-52-20.0A-35122-20-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R11-52-20.0A-35122-20-V R11-52-20.0A-35122-20-V Hersteller : Sensata-Airpax sensata-snapak-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf Description: CIR BRKR, HYDMAG, 1 PL, 32VDC, 2
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Rocker
Approval Agency: CCC, CSA, TUV, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 65 V
Number of Poles: 1
Produkt ist nicht verfügbar
R11-52-20.0A-35122-20-V R11-52-20.0A-35122-20-V Hersteller : AIRPAX sensata-snapak-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, HydMag, 1 pl, 32VDC, 20A, rocker hndl