Produkte > SENSATA > R11-62F-12.0A-B01CV-V
R11-62F-12.0A-B01CV-V
R11-62F-12.0A-B01CV-V Sensata
13snapak.pdf
Hersteller: Sensata
Circuit Breaker Magnetic 1Pole 12A
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R11-62F-12.0A-B01CV-V Sensata
Description: CIR BRKR,HYDMAG, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 12A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Rocker, Approval Agency: CCC, CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 1.
Weitere Produktangebote R11-62F-12.0A-B01CV-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 12A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Rocker
Approval Agency: CCC, CSA, TUV, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 65 V