Produkte > RICOH > R1150H006A-T1-FE
R1150H006A-T1-FE Ricoh
Hersteller: Ricoh
Description: R1150H - Low Supply Current 24V
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-89-5/6
Output Type: Adjustable
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 14 µA
Voltage - Input (Max): 24V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-89-5
Voltage - Output (Max): 14V
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.1V
Control Features: Enable
Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 20mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 547
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1150H006A-T1-FE Ricoh
Description: R1150H - Low Supply Current 24V, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-89-5/6, Output Type: Adjustable, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 14 µA, Voltage - Input (Max): 24V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-89-5, Voltage - Output (Max): 14V, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.1V, Control Features: Enable, Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 20mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Weitere Produktangebote R1150H006A-T1-FE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1150H006A-T1-FE R1150H006A-T1-FE Hersteller : Ricoh Electronic Devices Company r1150-ea-923704.pdf LDO Voltage Regulators Low Supply Current 24V Input 90mA to 150mA Voltage Regulator with VD