Produkte > RICOH > R1154L025B-TR
R1154L025B-TR
R1154L025B-TR Ricoh
r1154-ea.pdf
Hersteller: Ricoh
LDO Regulator Pos 2.5V 0.14A 6-Pin DFN EP T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 635
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1154L025B-TR Ricoh
Description: IC REG LIN 2.5V 150MA DFN1616-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-XFDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 10 µA, Voltage - Input (Max): 24V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: DFN1616-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Control Features: Enable, Voltage Dropout (Max): 0.4V @ 20mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit.
Weitere Produktangebote R1154L025B-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1154L025B-TR R1154L025B-TR Hersteller : Nisshinbo Micro Devices Inc. r1154-ea.pdf Description: IC REG LIN 2.5V 150MA DFN1616-6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-XFDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 10 µA
Voltage - Input (Max): 24V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: DFN1616-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Control Features: Enable
Voltage Dropout (Max): 0.4V @ 20mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Produkt ist nicht verfügbar
R1154L025B-TR R1154L025B-TR Hersteller : Nisshinbo r1154-ea.pdf LDO Voltage Regulators Low Supply Current 24V Input 150mA Voltage Regulator
Produkt ist nicht verfügbar
R1154L025B-TR R1154L025B-TR Hersteller : Ricoh Electronic Devices Company r1154-ea-923729.pdf LDO Voltage Regulators Low Supply Current 24V Input 150mA Voltage Regulator