Produkte > RICOH > R1154N052B-TR-FE
R1154N052B-TR-FE Ricoh
r1154-ea.pdf
Hersteller: Ricoh
R1154N052B-TR-FE
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 764
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1154N052B-TR-FE Ricoh
Description: IC REG LINEAR 5.2V 150MA SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 10 µA, Voltage - Input (Max): 24V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 5.2V, Control Features: Enable, Part Status: Active, Voltage Dropout (Max): 0.4V @ 20mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit.
Weitere Produktangebote R1154N052B-TR-FE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1154N052B-TR-FE R1154N052B-TR-FE Hersteller : Nisshinbo Micro Devices Inc. r1154-ea.pdf Description: IC REG LINEAR 5.2V 150MA SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 10 µA
Voltage - Input (Max): 24V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 5.2V
Control Features: Enable
Part Status: Active
Voltage Dropout (Max): 0.4V @ 20mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Produkt ist nicht verfügbar
R1154N052B-TR-FE R1154N052B-TR-FE Hersteller : Nisshinbo r1154-ea.pdf LDO Voltage Regulators Low Supply Current 24V Input 150mA Voltage Regulator