Produkte > RALTRON ELECTRONICS > R1210-32.000-5-F-0720-TR
R1210-32.000-5-F-0720-TR
R1210-32.000-5-F-0720-TR Raltron Electronics
R1210-32.000-5-F-0720-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.0MHZ 5PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 5pF
Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±7ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 32 MHz
auf Bestellung 2978 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1210-32.000-5-F-0720-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.0MHZ 5PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 5pF, Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±7ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 32 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1210-32.000-5-F-0720-TR Hersteller : Raltron R1210-32.000-5-F-0720-TR.pdf R1210-32.000-5-F-0720-TR
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
R1210-32.000-5-F-0720-TR R1210-32.000-5-F-0720-TR Hersteller : Raltron Electronics R1210-32.000-5-F-0720-TR.pdf Description: CRYSTAL 32.0MHZ 5PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 5pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±7ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 32 MHz