Produkte > RALTRON ELECTRONICS > R1210-37.400-8-F-1010-TR
R1210-37.400-8-F-1010-TR
R1210-37.400-8-F-1010-TR Raltron Electronics
R1210-37.400-8-F-1010-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 37.4MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 37.4 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1210-37.400-8-F-1010-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 37.4MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 37.4 MHz.
Weitere Produktangebote R1210-37.400-8-F-1010-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1210-37.400-8-F-1010-TR R1210-37.400-8-F-1010-TR Hersteller : Raltron Electronics R1210-37.400-8-F-1010-TR.pdf Description: CRYSTAL 37.4MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 37.4 MHz