Produkte > RALTRON > R1210-38.400-10-F-2020-TR
R1210-38.400-10-F-2020-TR Raltron
R1210-38.400-10-F-2020-TR.pdf
Hersteller: Raltron
R1210-38.400-10-F-2020-TR
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1210-38.400-10-F-2020-TR Raltron
Description: CRYSTAL 38.4MHZ 10PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 10pF, Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 38.4 MHz.
Weitere Produktangebote R1210-38.400-10-F-2020-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1210-38.400-10-F-2020-TR R1210-38.400-10-F-2020-TR Hersteller : Raltron Electronics R1210-38.400-10-F-2020-TR.pdf Description: CRYSTAL 38.4MHZ 10PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 38.4 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 38.4 MHz