Produkte > RICOH > R1524K025B-TR
R1524K025B-TR
R1524K025B-TR Ricoh
?product=r1524
Hersteller: Ricoh
Description: IC REG LINEAR 2.5V 200MA DFN
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-UFDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 6.5 µA
Voltage - Input (Max): 36V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: DFN(PLP)1820-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Control Features: Enable
Part Status: Active
Voltage Dropout (Max): 2.2V @ 200mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 268
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1524K025B-TR Ricoh
Description: IC REG LINEAR 2.5V 200MA DFN, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-UFDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 6.5 µA, Voltage - Input (Max): 36V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: DFN(PLP)1820-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Control Features: Enable, Part Status: Active, Voltage Dropout (Max): 2.2V @ 200mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit.