Produkte > RICOH > R1524N085B-TR-FE
R1524N085B-TR-FE
R1524N085B-TR-FE Ricoh
r1524ec.pdf
Hersteller: Ricoh
LDO Regulator Pos 8.5V 0.2A 5-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q100
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1524N085B-TR-FE Ricoh
Description: IC REG LINEAR 8.5V 200MA SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 6.8 µA, Voltage - Input (Max): 36V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 8.5V, Control Features: Enable, Voltage Dropout (Max): 1.2V @ 200mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit.
Weitere Produktangebote R1524N085B-TR-FE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1524N085B-TR-FE R1524N085B-TR-FE Hersteller : Nisshinbo Micro Devices Inc. r1524-ea.pdf Description: IC REG LINEAR 8.5V 200MA SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 6.8 µA
Voltage - Input (Max): 36V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 8.5V
Control Features: Enable
Voltage Dropout (Max): 1.2V @ 200mA