Produkte > RECOM POWER > R15P22005D
R15P22005D
R15P22005D RECOM Power
RxxP2xxyy.pdf
Hersteller: RECOM Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 2W 15Vin +20/-5Vout 50/-200mA
auf Bestellung 637 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R15P22005D RECOM Power
Description: DC DC CONVERTER 20V -5V 2W, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 16.5V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 50mA, 200mA, Voltage - Input (Min): 13.5V, Voltage - Output 1: 20V, Voltage - Output 2: -5V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 5.2 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R15P22005D R15P22005D Hersteller : Recom Power RxxP2xxyy.pdf Description: DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16.5V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 50mA, 200mA
Voltage - Input (Min): 13.5V
Voltage - Output 1: 20V
Voltage - Output 2: -5V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5.2 kV