Produkte > RALTRON > R1612-25.000-8-F-1515-TR
R1612-25.000-8-F-1515-TR Raltron
R1612-25.000-8-F-1515-TR.pdf
Hersteller: Raltron
R1612-25.000-8-F-1515-TR
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1612-25.000-8-F-1515-TR Raltron
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.049" W (1.60mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±15ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 25 MHz.
Weitere Produktangebote R1612-25.000-8-F-1515-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1612-25.000-8-F-1515-TR R1612-25.000-8-F-1515-TR Hersteller : Raltron Electronics R1612-25.000-8-F-1515-TR.pdf Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.049" W (1.60mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 25 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 25 MHz