Produkte > RALTRON > R1612-26.000-8-F-2020-EXT-TR
R1612-26.000-8-F-2020-EXT-TR Raltron
r1612-26.000-8-f-2020-ext-tr.pdf
Hersteller: Raltron
Surface Mount Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1612-26.000-8-F-2020-EXT-TR Raltron
Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.049" W (1.60mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 26 MHz.
Weitere Produktangebote R1612-26.000-8-F-2020-EXT-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1612-26.000-8-F-2020-EXT-TR R1612-26.000-8-F-2020-EXT-TR Hersteller : Raltron Electronics R1612-26.000-8-F-2020-EXT-TR.pdf Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.049" W (1.60mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 26 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 26 MHz