Produkte > EBM-PAPST INC. > R1G120-AD13-02
R1G120-AD13-02
R1G120-AD13-02 ebm-papst Inc.
R1G120-AD13-02.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 120X54MM 24VDC
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 120mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 4060 RPM
Width: 54.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: EAC
Ingress Protection: IP20
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 62.0dB(A)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 26 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1G120-AD13-02 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 120X54MM 24VDC, Packaging: Bulk, Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 120mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 4060 RPM, Width: 54.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: EAC, Ingress Protection: IP20, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 62.0dB(A), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 26 W.
Weitere Produktangebote R1G120-AD13-02
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1G120-AD13-02 R1G120-AD13-02 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_R1G120AD1302-1880267.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Backward-Curved Motorized Impeller, 120mm, 24VDC, 147CFM, 26W, 61dBA, Ball