Produkte > EBM-PAPST INC. > R1G175-AB75-24
R1G175-AB75-24
R1G175-AB75-24 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 175X69MM 12VDC
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Round - 175mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2800 RPM
Width: 69.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals
Ingress Protection: IP20
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 66.0dB(A)
Part Status: Active
Power (Watts): 27 W
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1G175-AB75-24 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 175X69MM 12VDC, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Round - 175mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2800 RPM, Width: 69.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals, Ingress Protection: IP20, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 66.0dB(A), Part Status: Active, Power (Watts): 27 W.
Weitere Produktangebote R1G175-AB75-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1G175-AB75-24 R1G175-AB75-24 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_R1G175AB7524.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Backward-Curved Motorized Impeller, 175mm Round, 12VDC, 301CFM, 27W, 66dBA