Produkte > EBM-PAPST INC. > R1G190-AC11-52
R1G190-AC11-52
R1G190-AC11-52 ebm-papst Inc.
R1G190.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 190X68.5MM 48VDC
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Round - 190mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Width: 68.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CCC, CSA, EAC, UL
Ingress Protection: IP42
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 68.0dB(A)
Power (Watts): 71 W
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1G190-AC11-52 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 190X68.5MM 48VDC, Packaging: Bulk, Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Round - 190mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Width: 68.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CCC, CSA, EAC, UL, Ingress Protection: IP42, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 68.0dB(A), Power (Watts): 71 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1G190-AC11-52 R1G190-AC11-52 Hersteller : EBM Papst r1g190ac1152eng.pdf DC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 48V 36V to 57V 321CFM 68dB
auf Bestellung 31 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produkt ist nicht verfügbar
R1G190-AC11-52 R1G190-AC11-52 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_R1G190AC1152.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Backward-Curved Motorized Impeller, 190mm Round, 48VDC, 321CFM, 71W, 68dBA