Produkte > EBM PAPST > R1G190-AC37-52
R1G190-AC37-52
R1G190-AC37-52 EBM Papst
r1g190ac3752eng.pdf
Hersteller: EBM Papst
DC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 24V 16V to 28V 330CFM
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1G190-AC37-52 EBM Papst
Description: FAN IMP MTRZD 190X68.5MM 24VDC, Packaging: Bulk, Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 190mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3250 RPM, Width: 68.50mm, Weight: 2.9 lbs (1.3 kg), Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CSA, EAC, UL, Ingress Protection: IP42, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active, Power (Watts): 80 W.
Weitere Produktangebote R1G190-AC37-52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1G190-AC37-52 R1G190-AC37-52 Hersteller : EBM Papst r1g190ac3752eng.pdf DC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 24V 16V to 28V 330CFM
Produkt ist nicht verfügbar
R1G190-AC37-52 R1G190-AC37-52 Hersteller : ebm-papst Inc. R1G190-AC37-52_Oper_Instr.pdf Description: FAN IMP MTRZD 190X68.5MM 24VDC
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 190mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3250 RPM
Width: 68.50mm
Weight: 2.9 lbs (1.3 kg)
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CSA, EAC, UL
Ingress Protection: IP42
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
Power (Watts): 80 W
Produkt ist nicht verfügbar
R1G190-AC37-52 R1G190-AC37-52 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_R1G190AC3752-1880270.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Backward-Curved Motorized Impeller, 190mm Round, 24VDC, 330CFM, 80W, 68dBA