Produkte > EBM-PAPST INC. > R1G225-AG15-11
R1G225-AG15-11 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 225X107.0MM 48VDC
Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2850 RPM
Width: 107.0mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
Power (Watts): 115 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1G225-AG15-11 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 225X107.0MM 48VDC, Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2850 RPM, Width: 107.0mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active, Power (Watts): 115 W.