Produkte > EBM-PAPST INC. > R1G280-AE45-52
R1G280-AE45-52
R1G280-AE45-52 ebm-papst Inc.
R1G280.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 281X125.0MM 24VDC
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 281mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1710 RPM
Width: 125.0mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CSA, EAC, UL
Ingress Protection: IP42
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 71.0dB(A)
Power (Watts): 95 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1G280-AE45-52 ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 281X125.0MM 24VDC, Packaging: Bulk, Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 281mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1710 RPM, Width: 125.0mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CSA, EAC, UL, Ingress Protection: IP42, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 71.0dB(A), Power (Watts): 95 W.
Weitere Produktangebote R1G280-AE45-52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1G280-AE45-52 R1G280-AE45-52 Hersteller : ebm-papst R1G280-275542.pdf Blowers DC Backward Curved Motorized Impeller, 280mm Round, 24VDC, 1031CFM, 71dBA, 95W, 1710RPM, Ball Bearing