Produkte > EBM-PAPST INC. > R1G310-AD33-52
R1G310-AD33-52 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: DC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP
Packaging: Bulk
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Round - 318.5mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1600 RPM
Width: 120.0mm
Operating Temperature: 113°F (45°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CSA, UL
Ingress Protection: IP42
Fan Type: Motorized Impellers
Power (Watts): 90 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R1G310-AD33-52 ebm-papst Inc.
Description: DC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP, Packaging: Bulk, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Round - 318.5mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1600 RPM, Width: 120.0mm, Operating Temperature: 113°F (45°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CSA, UL, Ingress Protection: IP42, Fan Type: Motorized Impellers, Power (Watts): 90 W.
Weitere Produktangebote R1G310-AD33-52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R1G310-AD33-52 R1G310-AD33-52 Hersteller : ebm-papst R1G310AD-275965.pdf Blowers DC Backward Curved Motorized Impeller, 310mm Round, 48VDC, 1124CFM, 64dBA, 90W, 1600RPM, Ball Bearing