Produkte > RALTRON ELECTRONICS > R2016-19.200-18-1008-TR-NS2
R2016-19.200-18-1008-TR-NS2
R2016-19.200-18-1008-TR-NS2 Raltron Electronics
R2016-19.200-18-1008-TR-NS2.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
Frequency Stability: ±8ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 19.2 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2016-19.200-18-1008-TR-NS2 Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, Frequency Stability: ±8ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 19.2 MHz.
Weitere Produktangebote R2016-19.200-18-1008-TR-NS2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2016-19.200-18-1008-TR-NS2 R2016-19.200-18-1008-TR-NS2 Hersteller : Raltron Electronics R2016-19.200-18-1008-TR-NS2.pdf Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±8ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 19.2 MHz