Produkte > RALTRON > R2016-25.000-18-F-3030-TR-NS1
R2016-25.000-18-F-3030-TR-NS1
R2016-25.000-18-F-3030-TR-NS1 Raltron
378r2016-25.000-18-f-3030-tr-ns1.pdf
Hersteller: Raltron
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2745 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1067
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2016-25.000-18-F-3030-TR-NS1 Raltron
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 120 Ohms, Frequency: 25 MHz.
Weitere Produktangebote R2016-25.000-18-F-3030-TR-NS1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2016-25.000-18-F-3030-TR-NS1 R2016-25.000-18-F-3030-TR-NS1 Hersteller : Raltron r201625.00018f3030trns1.pdf Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2745 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
R2016-25.000-18-F-3030-TR-NS1 R2016-25.000-18-F-3030-TR-NS1 Hersteller : Raltron Electronics R2016-25.000-18-F-3030-TR-NS1.pdf Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 120 Ohms
Frequency: 25 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 25 MHz