Produkte > RALTRON ELECTRONICS > R2016-32.000-10-F-1010-TR-B1B_REVB
R2016-32.000-10-F-1010-TR-B1B_REVB
R2016-32.000-10-F-1010-TR-B1B_REVB Raltron Electronics
R2016-32.000-10-F-1010-TR-B1B_RevB.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 32 MHz
auf Bestellung 2600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2016-32.000-10-F-1010-TR-B1B_REVB Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 10pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 32 MHz.
Weitere Produktangebote R2016-32.000-10-F-1010-TR-B1B_REVB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2016-32.000-10-F-1010-TR-B1B REV B R2016-32.000-10-F-1010-TR-B1B REV B Hersteller : Raltron r2016-32.000-10-f-1010-tr-b1b_revb.pdf Crystal 32MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 10pF FUND 40Ohm 4-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
R2016-32.000-10-F-1010-TR-B1B_REVB R2016-32.000-10-F-1010-TR-B1B_REVB Hersteller : Raltron Electronics R2016-32.000-10-F-1010-TR-B1B_RevB.pdf Description: CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32 MHz