Produkte > RALTRON > R2016-38.400-7-F-1010-TR
R2016-38.400-7-F-1010-TR
R2016-38.400-7-F-1010-TR Raltron
925r2016-38.400-7-f-1010-tr.pdf
Hersteller: Raltron
Crystal 38.4MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 7pF FUND 180Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2016-38.400-7-F-1010-TR Raltron
Description: CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6), Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 38.4 MHz.
Weitere Produktangebote R2016-38.400-7-F-1010-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2016-38.400-7-F-1010-TR R2016-38.400-7-F-1010-TR Hersteller : Raltron 925r2016-38.400-7-f-1010-tr.pdf Crystal 38.4MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 7pF FUND 180Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
R2016-38.400-7-F-1010-TR R2016-38.400-7-F-1010-TR Hersteller : Raltron Electronics R2016-38.400-7-F-1010-TR.pdf Description: CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 38.4 MHz
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 38.4 MHz