Produkte > RALTRON ELECTRONICS > R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1
R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1
R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1 Raltron Electronics
R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 40 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1 Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±15ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 40 MHz.
Weitere Produktangebote R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1 R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1 Hersteller : Raltron Electronics R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1.pdf Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 40 MHz