Produkte > BIVAR > R20GRN-5-0080
R20GRN-5-0080
R20GRN-5-0080 Bivar
800d.ashxf2fportals2f02fproducts2fr20grn-5-0080.pdf
Hersteller: Bivar
LED Uni-Color Green 4-Pin Tube
auf Bestellung 115 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R20GRN-5-0080 Bivar
Description: LED GREEN CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Green, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 3000mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 80°, Height (Max): 6.90mm, Wavelength - Dominant: 521nm, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Green
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 3000mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 80°
Height (Max): 6.90mm
Wavelength - Dominant: 521nm
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm Dia