Produkte > BIVAR > R20WHT-F-0160
R20WHT-F-0160
R20WHT-F-0160 Bivar
R20WHT_F_0160.pdf
Hersteller: Bivar
White LEDs White 6000K nm 600 mcd
auf Bestellung 1127 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details R20WHT-F-0160 Bivar
Description: LED COOL WHITE CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: White, Cool, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 600mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 160°, Height (Max): 4.40mm, Wavelength - Dominant: 6000K, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 7.60mm.
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 600mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 160°
Height (Max): 4.40mm
Part Status: Active
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 7.60mm