Produkte > RALTRON ELECTRONICS > R2520-16.000-12-1020-EXT-TR
R2520-16.000-12-1020-EXT-TR
R2520-16.000-12-1020-EXT-TR Raltron Electronics
R2520_SERIES-July-2019.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 16 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2520-16.000-12-1020-EXT-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 16 MHz.
Weitere Produktangebote R2520-16.000-12-1020-EXT-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2520-16.000-12-1020-EXT-TR R2520-16.000-12-1020-EXT-TR Hersteller : Raltron Electronics R2520_SERIES-July-2019.pdf Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 16 MHz