Produkte > RALTRON ELECTRONICS > R2520-16.000-8-1010-TR
R2520-16.000-8-1010-TR
R2520-16.000-8-1010-TR Raltron Electronics
R2520-16.000-8-1010-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 16 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (2.5x2)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2520-16.000-8-1010-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 16 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (2.5x2).
Weitere Produktangebote R2520-16.000-8-1010-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2520-16.000-8-1010-TR R2520-16.000-8-1010-TR Hersteller : Raltron Electronics R2520-16.000-8-1010-TR.pdf Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 16 MHz