Produkte > RALTRON ELECTRONICS > R2520-26.000-10-F-1010-EXT-TR
R2520-26.000-10-F-1010-EXT-TR
R2520-26.000-10-F-1010-EXT-TR Raltron Electronics
R2520-26.000-10-F-1010-EXT-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 26 MHz
auf Bestellung 1450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2520-26.000-10-F-1010-EXT-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 10pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 26 MHz.
Weitere Produktangebote R2520-26.000-10-F-1010-EXT-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2520-26.000-10-F-1010-EXT-TR R2520-26.000-10-F-1010-EXT-TR Hersteller : Raltron Electronics R2520-26.000-10-F-1010-EXT-TR.pdf Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 26 MHz