Produkte > RALTRON ELECTRONICS > R26-32.768-6-SMD-TR
R26-32.768-6-SMD-TR
R26-32.768-6-SMD-TR Raltron Electronics
R26-32.768-6-SMD-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Cylindrical Can, Radial
Load Capacitance: 6pF
Size / Dimension: 0.083" Dia (2.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 35 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R26-32.768-6-SMD-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Cylindrical Can, Radial, Load Capacitance: 6pF, Size / Dimension: 0.083" Dia (2.10mm), Mounting Type: Through Hole, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 35 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Weitere Produktangebote R26-32.768-6-SMD-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R26-32.768-6-SMD-TR R26-32.768-6-SMD-TR Hersteller : Raltron Electronics R26-32.768-6-SMD-TR.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Load Capacitance: 6pF
Mounting Type: Through Hole
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz